İTÜ SanalBorsam Yarışması Başlıyor!

İTÜ SanalBorsam Yarışması Başlıyor!

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından gerçekleştirilen SanalBorsam, Türkiye’nin ilk sanal borsa yarışmasıdır. Bu sene 8.si düzenlenen SanalBorsam öğrencilere maddi kaygı duymadan borsa deneyimi yaşatmayı amaçlayan ücretsiz bir yarışmadır. Yarışmada belirli dereceye giren katılımcılılar staj, burs, elektronik cihazlar gibi birbirinden kaliteli ödülün sahibi olurlar.

 

Katılımcılar uygulamadaki akademi kısmı ile borsa hakkında bilgiler edinir ve Antreman Ligi’nde yarışma başlamadan öğrendikleri bilgileri deneme fırsatı yakalarlar. Antrenman ligi bir ay sürer. Yarışma gününün gelmesi itibariyle her şey sıfırlanır ve SanalBorsam başlar. Aynı zamanda lig boyunca katılımcılara borsa hakkında çeşitli eğitimler verilir ve bu eğitimler sayesinde borsa bilgilerinin geliştirilmesine katkı sağlanılır.

 

1 Ocak 2021’de  Antreman Ligi, 1 Şubat 2021 asıl yarışma başlayacak ve 1 ay sürecektir. Yarışmaya lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencileri dahil her okuldan öğrenci katılabilir. Sen de bu deneyimi yaşamak için aşağıdaki linkten uygulamayı indir ve yarışma ligine katıl!

uygulama linki


 


Gökçe Öztürk

Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.