Türkiye Finans Bankası Work Experience Staj

dsvfsdfsdfsfds

We, staj yapma zorunluluğu bulunan lise ve üniversite öğrencilerine, profesyonel iş yaşamını ve banka uygulamalarını deneyimleme fırsatı sunmak için tasarlanan bir staj programıdır.
 
Mesleki öğrenim görmekte olan lise öğrencileri için, öğrenim gördükleri meslek liseleri, üniversite öğrencileri için ise öğrenim gördükleri fakülteler ya da meslek yüksekokulları tarafından staj yapma zorunluluğu bulunan öğrencileri kapsar.
 
Programın temel amacı; tüm aşamalar ile öğrencileri bankamız süreçlerine dâhil ederek, profesyonel iş hayatını deneyimlemelerini sağlamaktır.
 
Geleceğe katılmak için başvurunu bekliyoruz!
 
Genel Nitelikler:

  • Zorunlu stajı bulunan lise öğrencileri için meslek liselerinde son sınıf öğrencisi olmak,
  • Zorunlu stajı bulunan üniversite öğrencileri için tercihen İktisat, İşletme, Ekonomi, Bankacılık ve Finans, İstatistik, Ekonometri, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği vb. bölümlerinde öğrenci olmak,
  • Tercihen iyi derecede ingilizce bilmek, 
  • Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak.

 

İŞ TANIMI

We programına kabul edilen öğrenciler, yetkinlikleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda bankamızın Genel Müdürlük birimlerinde ya da Şubelerinde görevlendirilirler.

 

Tecrübe:

Tecrübesiz adaylar

Eğitim Seviyesi:

Lise(Öğrenci), Ön Lisans(Öğrenci), Üniversite(Öğrenci)

Firma Sektörü:

Bankacılık

Departman:

Finans

Çalışma Şekli :

Sürekli / Tam zamanlı

Pozisyon Seviyesi:

Yeni Başlayan

Başvuru


Gökçe Öztürk

İstanbul Üniversitesi-Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.