Yenilenen ismiyle “PROCENGA” sizlerle!

Yenilenen ismiyle “PROCENGA” sizlerle!

CENGA (Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrenci Topluluğu) olarak, 2017 yılından beri geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz proje yarışmasını yeni ismiyle size sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Pandemi şartları gereği online olarak gerçekleştireceğimiz proje yarışmasına üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Yazılım, Sistem, Bilgisayar, Bilişim Mühendisliği vb. bölümlerinde öğrenim gören tüm lisans ve lisansüstü öğrencileri başvurma hakkına sahiptir.

Seçkin jüri üyeleri sayesinde yarışmaya katılan çoğu öğrenci sektörde tanınan kişilerle tanışma şansına erişmektedir. Yarışma ödüllerinden ayrı olarak çeşitli iş, staj imkanları elde edebilirsiniz. Hatta projenize yatırım imkânı dahi bulabilirsiniz.

Proje yarışmasına bireysel veya en fazla 4 öğrenciden oluşan grupla başvuru yapılabilir. Her katılımcı yalnızca 1 proje ile başvuruda bulunabilir (bireysel veya grup).

Proje yarışmasına fikir aşamasındaki projeler ile başvurmak mümkün değildir. Başvurusu yapılacak projenin yarışma tarihine kadar (20-23 Mayıs) en az yüzde 70’inin tamamlanmış olması beklenmektedir.

Önemli Tarihler

Yarışma Tarihi: 20-23 Mayıs 2021

Son Başvuru Tarihi: 31 Mart 2021

Detaylı bilgi için sitemizi kontrol etmeyi unutmayın! 


Yağız Çakmak

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Yağız Çakmak..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.